W dzisiejszym wydaniu prezentujemy Wam piosenki z różnych zakątków świata: zajrzymy do Stanów Zjednoczonych, przeniesiemy się do Kanady i zahaczymy o Ukrainę, nie zapominając o rodzimym podwórku. Przekonajcie się, jaki misz masz dla Was przygotowaliśmy!

Panic! At The Disco — Say Amen (Saturday Night)

Panic! At The Disco, w skład którego wchodzi jedynie Brendon Urie, zaprezentował dwa nowe single. Stanowią one zapowiedź płyty Pray For The Wicked, która swoją premierę będzie mieć w czerwcu. Wybraliśmy Say Amen (Saturday Night) – numer donośny, dynamiczny i szybko zapadający w pamięć.

Taconafide — Tamagotchi

Wieść o kooperacji dwóch najpopularniejszych obecnie raperów, Taco Hemingwaya oraz Quebonafide, poruszyła wielu. Kawałek Tamagotchi to jeden z dwóch utworów zapowiadających płytę Taconafide, którą w całości usłyszymy już w kwietniu. Panowie stworzyli niesamowicie chwytliwy singiel – już nie możemy doczekać się albumu Soma 0,5mg!

Shawn Mendes — In My Blood

Kanadyjczyk również szykuje się do wydania nowej płyty. Piosenka In My Blood stanowi zapowiedź trzeciego w karierze krążka Shawna, którego szczegóły poznamy, miejmy nadzieję, niebawem. Tymczasem zasłuchujemy się w romantycznym, ale nieprzesłodzonym utworze, potwierdzającym dobrą formę artysty.

Natalia Szroeder — Parasole

Nowością podzieliła się też Natalia Szroeder. Parasole to zwiastun następcy płyty NATinterpretacje, z którą wokalistka debiutowała dwa lata temu. Od tego nowoczesnego numeru bije świeżość, której słucha się z przyjemnością i do której chce się wracać. Lubimy to!

Onuka — Animal

W ostatni piątek ukazał się najnowszy krążek ukraińskiej grupy ONUKA, zatytułowany MOZAЇKA. Spośród dziesięcu utworów zawartych na krążku, największą uwagę zwraca na siebie numer ANIMAL. Elektroniczny bit w połączeniu z folkowymi naleciałościami jest niesamowicie ciekawą i wpadającą w ucho kompozycją.