Dział Publicystyka 5 najlepszych utworów tygodnia 5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia

5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [22.12]

Czas na chwilę oderwania od świątecznych przygotowań i świątecznych hitów, w celu sprawdzenia najnowszych i najlepszych muzycznych premier. W tym tygodniu nasze zestawienie zdominowali wykonawcy zagraniczni i odświeżone wersje znanych już słuchaczom utworów.

Dido Friends

Kawałek Friends promuje najnowszy album brytyjskiej wokalistki, którego premiera już 8 marca 2019 roku. Głos Dido wciąż brzmi bardzo świeżo i nieprzeciętnie, przez co słuchanie jej kolejnej kompozycji sprawia słuchaczowi czystą przyjemność.

Sam SmithFire On Fire

Sam zaskoczył fanów wydaniem nowej piosenki, która stworzona została na potrzeby adaptacji „Watership Down”- nowej produkcji BBC. Piękny tekst, piękna warstwa instrumentalna, no i ten wokal… Czy można nie zakochać się w którejkolwiek piosence tego faceta?

Shawn Mendes feat. Leon BridgesWhy (Remix)

Światło dzienne w ostatnich dniach ujrzał również remix jednego z utworów, które znalazły się na ostatnim albumie Shawna Mendesa. Co najważniejsze jest to remix dobry, delikatny, zdecydowanie nie przesadzony. W żaden sposób nie zaburza brzmienia piosenki. Wręcz przeciwnie, dodaje jej powiewu świeżości.

5 Seconds of Summer feat. Julia Michaels Lie to Me

Nową wersję wydanej już piosenki zaprezentowali także zyskujący coraz większą popularność Australijczycy. W reedycji utworu Lie To Me chłopakom towarzyszy znana z przeboju Issuess Julia Michales. Ciekawa, warta odsłuchania odmiana wersji ścieżki znanej dotychczas z albumu.

Hailee SteinfeldBack to Life (80s Remix)

Kolejna odświeżona wersja znanego już utworu. Tym razem nowe wydanie nabrało starszego brzmienia. Cofamy się bowiem do syntezatorowych lat 80-tych. Remix wciąga jeszcze bardziej niż oryginał. Koniecznie przesłuchajcie!

Popularne