5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [22.07]

-

Lato w pełni, wszyscy na wakacjach, a w muzycy nie zwalniają tempa. Ten tydzień pełen był powrotów, zapowiedzi nowych albumów oraz ciekawych duetów. Zerknijcie na nasze zestawienie 5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia.

Imagine Dragons – Natural

Niespełna rok po wydaniu swojego ostatniego albumu, Panowie wracają z nowym, kolejnym już kawałkiem. Natural to porządna dawka dobrego rocka – mocne gitarowe brzmienia, dynamiczna linia melodyczna i genialny głos wokalisty Dana Reynoldsa. Materiał na murowany hit! Pozostaje nam teraz czekać na nowe wydawnictwo grupy, które choć jeszcze nieogłoszone, jest prawdopodobnie tylko kwestią czasu.

ZAYN – Sour Diesel

Nowy album ZAYNa is coming. Jakiś czas temu artysta zapowiadał, że ma w zanadrzu parę niespodzianek dla fanów. I oto one. Nowy album wokalisty ukaże się pod koniec 2018 roku, ale już teraz możemy posłuchać przedsmaku wydawnictwa. Sour Diesel to lekka, świeża kompozycja z ciekawą melodią i oczywiście świetnym wokalem ZAYNa. Od razu ją pokochacie!

MUSE – Something Human

I kolejna zapowiedź, nadchodzącego albumu – tym razem od niezawodnego, jak zwykle, MUSE. Muzyczne trio przychodzi do nas z niekoniecznie letnią, luźną kompozycją, a z poruszającą rock balladą, która chwyci nas za serca i muzycznie umili ciepłe, letnie, samotne wieczory. Tego po prostu nie sposób przestać słuchać!

Ciara – Level Up

Ciara wraca, w nowej wytwórni, z nowymi, świeżymi pomysłami na siebie. Najnowszy singiel zwiastuje siódmą już płytę wokalistki. Dynamiczna, nowatorska i oryginalna kompozycja z początku może odstręczyć niektórych fanów artystki ze względu na swoją lekko niekonwencjonalną linię melodyczną. Jednak po kilku przesłuchaniach zakochacie się w niej. Gwarantuję!

Steve Aoki feat. Ina – Lie To Me

I na koniec, w końcu czas na elektryzujący, letni kawałek. Kto nie zrobi tego lepiej niż mistrz – Steve Aoki. Tym razem w duecie z utalentowaną, norweską wokalistką Iną Wroldsen. Efekt? Elektroniczna, ale jakże ciekawa kompozycja, która umili niejedną wakacyjną imprezę. Bo przy niej po prostu nie sposób nie tańczyć.