5 najlepszych utworów tygodniaDział Publicystyka

5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [20.08]

Jak w każdą niedzielę, dzielimy się z Wami naszym subiektywnym rankingiem najlepszych utworów minionego tygodnia. Najnowsze zestawienie zdominowały utwory zagranicznych wykonawców, ale nie zabrakło też akcentu z Polski. Sprawdźcie sami!

Evanescence – Bring Me to Life (Synthesis)

Nie, to nie jest pomyłka. Grupa Evanescence zaprezentowała w tym tygodniu jeden ze swoich największych przebojów – Bring Me to Life – w symfonicznej aranżacji. Odświeżona wersja utworu jest zapowiedzią większego projektu, a mianowicie całego albumu z piosenkami zespołu w symfonicznych aranżacjach, a także symfonicznej trasy koncertowej, która rozpocznie się w połowie października.

Natalia Przybysz – Świat wewnętrzny

Nowy singiel Natalii Przybysz jest drugą zapowiedzią albumu Światło nocne, który ukaże się na początku września. Tego, czy nowy krążek dorówna poziomem swojemu poprzednikowi, dowiemy się dopiero za dwa tygodnie, ale zaprezentowane do tej pory utwory wskazują na to, że nie może być inaczej. Świat wewnętrzny to ulubiona piosenka Natalii z jej nadchodzącej płyty.

Miley Cyrus – Younger Now

Dziecięca, radosna buźka małej Miley z okładki singla sugeruje definitywny koniec jej śmiałego wizerunku niegrzecznej dziewczyny, do którego przyzwyczaiła nas przez ostatnie lata. Taki sam wniosek możemy wysnuć słuchając samej piosenki – kolejnej zapowiedzi szóstego studyjnego albumu piosenkarki, który ma się ukazać pod koniec września. Utworem przewodnim promującym wydawnictwo był wydany w maju singiel Malibu. Która odsłona Miley Cyrus podoba Wam się bardziej?

Justin Bieber & BloodPop – Friends

Justin Bieber najprawdopodobniej zakończył już promocję albumu Purpose, czego potwierdzeniem wydaje się być zupełnie nowy utwór Friends. Singiel opatrzony zabawną okładką jest efektem współpracy wokalisty z amerykańskim producentem muzycznym ukrywającym się pod pseudonimem BloodPop. To nie pierwsza współpraca obu muzyków – BloodPop jest współautorem pięciu utworów z ostatniej płyty Biebera, w tym przebojowego singla Sorry. Czy nowy utwór jest zapowiedzią kolejnego albumu? Wkrótce się przekonamy.

Bastille – Basket Case

Basket Case to w rzeczywistości utwór punkrockowej grupy Green Day, który panowie z Bastille wzięli na warsztat. Ich wykonanie stało się motywem przewodnim amerykańskiego serialu komediowego The Tick, będącego swobodną adaptacją komiksu pt. Kleszcz autorstwa Bena Edlunda. Premiera pierwszego, pilotowego odcinka serialu odbyła się dokładnie rok temu, natomiast pozostałe dziewięć odcinków zostanie udostępnionych widzom już 25 sierpnia.

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *