W ostatnim tygodniu pojawiło się sporo interesujących premier, z których wybraliśmy najlepszą, naszym zdaniem, piątkę. Jest to naprawdę różnorodny zestaw, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

Christina Aguilera — Fall In Line (feat. Demi Lovato)

Wielki powrót Christiny Aguilery zbliża się wielkimi krokami, a wokalistka tylko podsyca atmosferę oczekiwania, wypuszczając co rusz nowe kompozycji. Najświeższą jest Fall In Line, w którym słyszymy także Demi Lovato. Dwie silne osobowości i ich równie mocne wokale brzmią razem bezbłędnie, zwłaszcza w akompaniamencie tak świeżej i chwytliwej melodii.

Clean Bandit — Solo (feat. Demi Lovato)

Solo to następny w naszym zestawieniu numer z gościnnym udziałem Demi, którą do współpracy zaprosili Clean Bandit. Efekt? Wakacyjna, rytmiczna kompozycja, która ma szanse stać się królową tegorocznych imprez. Charakterystyczny i niebanalny bit zapada w pamięć już po pierwszym odsłuchu, zatem łatwo się od tej piosenki uzależnić!

Camila Cabello — Sangria Wine (feat. Pharrell Williams)

Młodziutka wokalistka nie zwalnia tempa, natomiast Pharrell przerywa milczenie. Wspólnymi siłami stworzyli gorący singiel Sangria Wine, łączący w sobie rytmy latino oraz hip hop. Jesteśmy przekonani, że ten melodyjny kawałek szybko podkręci atmosferę!

James Bay — Wasted on Each Other

Trzy lata po debiucie James Bay powraca w innej, ostrzejszej odsłonie. Album Electric Light to kopalnia znakomitych utworów, jednak Wasted On Each Other najszybciej podbiło nasze serca. Softrockowa warstwa muzyczna fajnie komponuje się z wysokim wokalem, który niezmiennie potrafi zachwycić.

BARANOVSKI — Hey

Nowością podzielił się także BARANOVSKI. Muzyk przygotowuje się do wydania nowej płyty, która — sądząc po ostatnich premierach — zapowiada się bardzo obiecująco. Singiel Hey to intrygujący utwór, pełen zwrotów akcji i niespodziewanych rozwiązań. Czekamy na kolejne tak świetne kawałki!