Dział Publicystyka 5 najlepszych utworów tygodnia 5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia

5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [18.03]

Mijający tydzień obfitował w wiele ciekawych premier. Wybraliśmy dla Was pięć utworów, które uważamy za godne uwagi. Czego możecie się spodziewać? Wpadającej w ucho muzyki! Nie zabraknie również polskich akcentów. Zapraszamy!

Halsey feat. BIG SEAN & Stefflon Don – Alone

Halsey połączyła siły z Big Seanem i Stefflon Doną. W efekcie ich współpracy stworzona została ”odświeżona” wersja utworu Alone. Przypomnijmy, że wersja bez zaproszonych gości pojawiła się na Hopeless Fountain Kingdom czyli drugim studyjnym albumie wokalistki, który premierę miał w 2017 roku. Koniecznie sprawdźcie, jak zaproszeni goście uzupełnili oryginał!

Linia Nocna – Gdzie jestem ja

[su_row]
[su_column size=”1/3″]

[/su_column]
[su_column size=”2/3″]

Linia Nocna pojawiła się całkiem niedawno. W skład zespołu wchodzi Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Ten młody duet pewnie jeszcze świętuje wydanie debiutanckiego albumu Znikam na chwilę. To właśnie na nim znalazła się kompozycja Gdzie jestem ja. Ciekawe spojrzenie na elektronikę z bardzo przyjemnym wokalem. Posłuchacie.

[/su_column]
[/su_row]

Echosmith – Over My Head

Twórcy hitu Cool Kids powrócili! Grupa Echosmith po kilku latach przerwy zaprezentowała nowy utwór. Kompozycja Over My Head utrzymana jest w lekkiej stylistyce, a od refrenu trudno się oderwać! Czy grupa będzie miała na koncie kolejny wielki hit? Wszystko na to wskazuje.

Kortez – Boję się

[su_row]
[su_column size=”2/3″]

Kompozycja Boję się pojawiła się na epce zatytułowanej Dobrze, że cię mam, która swoją premierę miała 14 marca. Ciekawa melodia i charakterystyczny głos Korteza wystarczyły by zakochać się w tym utworze od pierwszego przesłuchania! Jak zwykle tekst odgrywa tutaj kluczową rolę, więc nie zapomnijcie zwrócić na niego uwagi!

[/su_column]
[su_column size=”1/3″]

[/su_column]
[/su_row]

Louisa feat. 2 Chainz – YES

Louisa, czyli Louisa Johnson, stawia coraz odważniejsze kroki na międzynarodowej scenie muzycznej. Tym razem połączyła swoje siły z raperem 2 Chainz. Efektem współpracy jest kompozycja YES. Utwór od początku przyciąga słuchacza ciekawym intro i oczywiście charakterystycznym, mocnym głosem Louisy. Dynamiczny refren również wpada u ucho. Przekonajcie się sami!

Aleksandra Żeleźnik
Lat 23, studentka. Miłośniczka dobrej muzyki. Słucha wszystkiego co wydaje jej się interesujące i godne uwagi. Fanka Adama Lamberta, Arctic Monkeys oraz Royal Blood.

Popularne