Jak to się stało, że już minął kolejny tydzień? Czas leci bardzo szybko. A jeszcze szybciej mija przy muzyce. Dlatego zaoszczędzimy Wam go trochę i oto przed Wami ostatnie siedem dni w muzycznej pigułce. Nie musicie już szukać. No to lecimy!

Twenty One Pilots – Jumpsuit

Po 3 latach od ostatniego krążka Twenty One Pilots wreszcie szykują dla nas nowe wydawnictwo! Nadchodzący album Trench promują dwa utwory. Jednym z nich jest Jumpsuit. Kawałek, który nadal mając w sobie elementy, z których zespół jest znany, otwiera im wiele drzwi.

Bardziej rockowy w brzmieniu ze świetnym basem i absolutnie genialnym, pełnym emocji „wydarciem” wokalisty występującym pod koniec kompozycji. To coś czym byłam bardzo zaskoczona, zwłaszcza, że wyszło tak dobrze.

Taco Hemingway – Fiji

Nowy album ukazał się dwa dni temu, więc pomówmy troszkę o singlu. Tekst jest przypisany do obecnych czasów co oznacza, że raczej, niestety, na przykład 5 lat będzie brzmiał bardzo dziwnie ale jak na obecny moment się sprawdza. Wykonanie i podkład są za to znacznie lepsze. Bardzo przyjemny beat, który wpada w ucho.

Childlish Gambino – Summertime Magic

Fantastyczny, hipnotyzujący, uzależniający… Między innymi takimi przymiotnikami można by opisać najnowszy utwór od Childlish Gambino. Oparty na może niezbyt skomplikowanym ale nadal bardzo dobrym rytmie natychmiast „wgryza” nam się w pamięć i w biodra, którymi automatycznie zaczynamy ruszać. Lekki, ale wciąż ciekawy. Wręcz idealny na lato.

Ariana Grande – God is A Woman

Ariana ostro promuje nadchodzący album Sweetner. Premiera już za miesiąc bo 17 października, a panna Grande, 13 lipca zaprezentowała nam kolejny, trzeci już singiel z wydawnictwa.
God is A Woman ma w sobie trochę z klasycznej Ariany ale zaprezentowanej w odświeżonej szacie. Jestem zdecydowanie na tak!

Patrick The Pan – O Słowach

Kolejna premiera sprzed dwóch dni. Może to ten piątek trzynastego? Bardzo dobry utwór O słowach promuje krążek trzy.zero, którego premiera 31 października. Piosenka to bardzo przyjemne połączenie popu i alternatywy.

Najnowsze wpisy

Popularne