Dział Publicystyka 5 najlepszych utworów tygodnia 5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia

5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [08.07]

Pod koniec kolejnego wakacyjnego tygodnia prezentujemy Wam muzyczne nowości, które być może zainteresują Was równie mocno, jak naszą redakcję. Pojawi się coś z rynku brytyjskiego, polskiego, jak też francuskiego. Czyich nowych utworów najintensywniej słuchaliśmy w tym tygodniu? Sprawdźcie!
Years & YearsHallelujah

Brytyjski zespół powrócił z nową płytą! Po pozytywnym odbiorze pierwszego albumu muzycy postawili sobie dość wysoką poprzeczkę. Jak wyszło tym razem? Myślę, że fani nie powinni czuć się zawiedzeni. Jednym z najciekawszych kawałków na płycie jest energiczny utwór Hallelujah, przy którym ciężko usiedzieć w miejscu!

Justin TimberlakeSoulMate

Singiel idealny na wakacje zaprezentował słuchaczom Justin Timberlake. Już po pierwszym odsłuchaniu piosenki w ucho wpada chwytliwy refren „Soulmate, for the night / Let me put my soul on you, it’s only right”.

Gromee – One Last Time

Choć na Eurowizji DJ-owi szczęście nie sprzyjało, to zdecydowanie pomogła mu ona w zdobyciu szerszego grona słuchaczy, których niewątpliwie ucieszył fakt pojawienia się nowego singla polskiego twórcy. Piękny wokal, świetna linia basu, brzmienie którego nie powstydziliby się popularni na całym świecie DJ-e. Brawo!

RAYE – Friends

Czy piękny wokal brytyjskiej piosenkarki pomoże jej utworowi wspiąć się na szczyty list przebojów? Bardzo możliwe! Numer Friends zdaje się być stworzony na letnie parkiety taneczne!

Christine and the Queens – Don’t Matter

Nieco innego rodzaju propozycję, niż pozycje podane powyżej, zaserwowała nam francuska artystka Christine and the Queens. Piosenka wraz z klipem tworzą niezwykły klimat od którego ciężko oderwać zarówno słuch, jak i wzrok. Pozostaje teraz jedynie czekać na drugi studyjny album Francuzki, którego premiera będzie miała miejsce 21 września tego roku.

Popularne