Dział Publicystyka 5 najlepszych utworów tygodnia 5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia

5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [06.05]

Choć weekend majowy w tym roku był szczególnie długi, z pewnością wiele osób nie znalazło czasu na przesłuchanie nowości na muzycznym rynku. Nasza redakcja rusza z pomocą i prezentuje kolejne zestawienie najciekawszych piosenek, które miały premierę w ostatnich dniach.

Christina AguileraAccelerate (feat. Ty Dolla $ign & 2 Chainz)

Christina powróciła! Nareszcie! Piosenka Accelerate z pewnością już niebawem zdobywać będzie wysokie miejsca list przebojów. Być może to właśnie będzie jeden z tegorocznych wakacyjnych hitów!

LSDGenius ft. Sia, Diplo, Labrinth

Pomimo wyraźnej elektroniki wokale Labrintha i Sii nie zostały zakłócone, za to świetnie wpasowały się w ten chwytliwy numer. Przez łagodny bit momentalnie wczuwamy się w rytm kompozycji i wyśpiewujemy wraz z wokalistami słowa „a ge- ge- ge- ge- ge- ge- genius”.

Florence + The MachineHunger

Czy ta dziewczyna kiedykolwiek zawiedzie swoich wielbicieli? Nikłe szanse. Nowość od Florence zachwyca jak zawsze. Ten głos… Coś absolutnie przepięknego!

Shawn Mendes & KhalidYouth

Kanadyjski wokalista zaprezentował fanom kolejną pozycję, która pojawi się na jego najnowszej płycie, której premiera już 25-ego maja. Słuchając tej piosenki, jak i wcześniejszych premierowych singli z albumu, możemy oczekiwać naprawdę dobrego wydawnictwa!

Céline DionAshes

Nową kompozycję zaprezentowała także niezwykła Céline Dion. Piosenka Ashes pochodzi z soundtracku do filmu „Deadpool 2”. Stopniowe budowanie klimatu wprowadza nas do świetnego refrenu, który pochłania nie tylko niepowtarzalnym głosem wokalistki, ale także piękną warstwą instrumentalną.

Najnowsze wpisy

Popularne

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.