5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [05.08]

-

Za nami pierwsze dni sierpnia. Jakie utwory przyniósł nam początek kolejnego wakacyjnego miesiąca? Jest coś spokojnego, ale też szybszego, idealnego do letnich, tanecznych szaleństw. Równowaga w muzyce zachowana! Sprawdźcie czyje piosenki wybraliśmy dla Was tym razem!

Kortez Stare Drzewa

Kortez zachwyca po raz kolejny! Tym razem utworem nagranym do filmu „Kamerdyner”. Cóż można powiedzieć… Jeśli chodzi o tego Pana, chyba każdy utwór w jego wykonaniu będzie zachwycał. Piękna ballada z niepowtarzalny wokalem wzrusza i uzależnia od pierwszego przesłuchania. Coś cudownego.

MarcelinaTańcz

Uroczy wokal Marceliny powraca! Najnowszy kawałek wokalistki- Tańcz- zdecydowanie zachęca do tańca i oczekiwania na nowy album Polki. Za muzykę i produkcję piosenki odpowiada Kuba Karaś. To kolejna współpraca tej dwójki, która ponownie zaowocowała czymś naprawdę dobrym. Czekamy na więcej!

Tomasz MakowieckiNajdłuższe Pocałunki w Polsce

Ten Pan kazał nam czekać na siebie zdecydowanie za długo! Warto zapoznać się z nowością od Tomka i czerpać z niej piękne wydanie wakacyjnego klimatu. Delikatny wokal w połączeniu z dość prostym tekstem i ciekawą linią melodyczną, za którą odpowiadają m.in. syntezatory, podsuwają słuchaczowi prawdopodobnie jeden z najfajniejszych polskich numerów tego lata.

Robyn – Missing U

Przejdźmy teraz do propozycji zagranicznych. Pierwsza z nich to taneczny numer Missing U w wykonaniu obdarzonej subtelnym wokalem Robyn. Szczególnie polecam słuchanie utworu w słuchawkach. Syntezatory krążą po naszej głowie jak szalone!

Zayn ft. Timbaland Too Much

Po odejściu z One Direction Zayn nie przestaje eksperymentować z solową muzyką. Eksperymenty te wychodzą mu jednak różnie. Czy najnowsza, spokojna kompozycja piosenkarza- Too Much- stanie się hitem? Być może. W końcu nagrał ją z Timbalandem, mającym na swoim koncie niejedną piosenkę ze szczytów list przebojów. Zresztą- sami to oceńcie, zapoznając się z najnowszą propozycją od Malika. A zapoznać się z nią warto. Dlaczego? Ten głos! Wysokie dźwięki w jego wykonaniu to zawsze czysta perfekcja!

Najnowsze wpisy

Popularne