Dział NewsDział WideoZwiastuny

30 Second to Mars zapowiadają film dokumentalny

Muzycy z amerykańskiego zespołu zapowiedzieli, że już w listopadzie będziemy mogli ujrzeć ich film dokumentalny, który przybliży szczegóły na temat czwartej trasy koncertowej 30 Seconds to Mars.

Filmowa produkcja zatytułowana została Into The Wild – tak sama jak cykl koncertów promujący wydawnictwo This Is War. Dokument będzie zawierać dotąd niepublikowane sceny zza kulis, wywiady, fragmenty występów. Premiera odbędzie się trzydziestego listopada za pośrednictwem VyRT. Sami muzycy wypowiadają się tak o swoim nowym dziele:

Poszliśmy na wojnę z muzycznym biznesem. Pozwali nas na 30 milionów dolarów, walczyliśmy z nimi kilka lat, wszystko filmując i robiąc o tym dokument.

Warto wspomnieć, że dyskografię grupy zamyka krążek Love, Lust, Faith and Dreams, który do sprzedaży trafił w maju ubiegłego roku. Pojawiły się na nim takie single jak: Up in the Air, Do or Die oraz City of Angels.

Tags
Show More

Łukasz Jankowski

18-letni uczeń liceum, słuchający wszystkiego co wpadnie mu w ręce i uszy. Otwarty na wszelkie nowinki, stara nie ograniczać się do jednego gatunku muzycznego.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close