Dział News 3 czerwca w muzyce. Kalendarium All About Music

3 czerwca w muzyce. Kalendarium All About Music

Znalezione obrazy dla zapytania mezo

Mamy południe, 3 czerwca. Imieniny obchodzą Andrzej, Franciszek, Jan, Karol i Paula. W Polsce obchodzimy Dzień Dobrej Oceny i Dzień Savoir-Vivre’u. A co w muzyce?

2005

Znalezione obrazy dla zapytania mezoTego dnia 2005 roku na ślubnym kobiercu stanął wówczas jeden z najbardziej znanych hiphopowców w kraju – Mezo. Jego wybranką była Sandra Łupicka, siostra wydawcy jego płyt, Remika. Ceremonia zaślubin odbyła się w Katedrze Fara na Starym Rynku w Poznaniu, a wesele w jednym z klubów na przedmieściach Poznania. Wśród gości była między innymi aktorka Katarzyna Bujakiewicz. W momencie ślubu Łupicka była w trzecim miesiącu ciąży. Córka jest jedynym owocem ich małżeństwa.

Małżeństwo rozpadło się po sześciu latach, w 2011 roku. Media rozpisywały się wówczas o głośnym romansie Łupickiej z Robertem M.

2008

Znalezione obrazy dla zapytania lil wayneRówno dziesięć lat temu na listach przebojów w Stanach Zjednoczonych rządził utwór Lollipop autorstwa Lil Wayne’a z gościnnym udziałem Static Major. Łącznie na szczycie Billboard Hot 100 kawałek spędził cztery tygodnie.

Lollipop było pierwszym singlem z szóstego studyjnego albumu rapera, Tha Carter III, który ukazał się 10 czerwca na całym świecie. Na płycie znalazły się takie osobistości jak Jay-Z, T-Pain, Babyface, Robin Thicke czy Busta Rhymes.

 

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Najpopularniejsze (48h)