Kalendarium All About Music

25 stycznia w muzyce. Kalendarium All About Music

  • Pierwszy miesiąc tego roku już prawie za nami. A przed nami? Kolejna seria muzycznych wydarzeń. Tym razem pod lupę wzięliśmy 25 stycznia, a tym samym urodziny trzech ważnych osobistości muzycznych, a także istotne dla świata zaręczyny.

1963


Właśnie tego dnia urodził się Kostek Joriadis. Jedna z tych osób, która przyczyniła się do rozwoju wielu polskich muzyków. Kostek współpracował bowiem z wieloma artystami jak np. Lady Pank, Izrael, Papa Dance, Maanam, Kult, De Mono, czy Chłopcy z Placu Broni. Tych artystów można wymieniać w nieskończoność. Świadczy to tylko o tym, że polska muzyka bez Kostka mogłaby być zdecydowanie inna.

1981


Czas na kolejne urodziny. 25 stycznia na świat przyszła jedna z najbardziej wybitnych wokalistek muzyki r’n’b, czyli Alicia Keys. Ten wokal zna każdy z nas i każdy za każdym razem jest pod wrażeniem, tego co może zaprezentować nam Alicia. Na koncie artystki znajduje się 6 studyjnych albumów, jednak to nie wszystko. Jej wokal towarzyszył również takim gwiazdom jak Jay-Z, Jack White, czy Johnem Mayerem. A nagród Grammy artystka zdobyła już kilkanaście.

1998

Tego właśnie dnia odbyły się jedne z tych zaręczyn, które w świecie showbiznesu nie mogły pozostać bez komentarza. To właśnie tego dnia Victoria Adams z grupy Spice Girls, została oficjalnie narzeczoną samego Davida Beckhama. Jest to jedna z tych par, których życie obserwował każdy portal plotkarski, każda gazeta, każda telewizja. W zeszłym roku pojawiły się pogłoski na temat rozwodu pary. Jednak czy na pewno do niego doszło, pozostawimy już samej parze.

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *