Dział News 20-lecie Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3

20-lecie Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie zarówno dla fanów Maleo Reggae Rockers, jak i 2Tm2,3. Oba zespoły w tym roku obchodzą 20-lecie, które będą świętować podczas koncertu w klubie Stodoła.

4 listopada 2017 r. to dzień, w którym klub Stodoła wypełni się po brzegi, a wszystko to za sprawą koncertu, podczas którego Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3 będą świętować swoje dwudziestolecie istnienia na scenie muzycznej. Wejściówki w cenie 39 zł można zakupić w kasach klubu (Batorego 10) oraz za pośrednictwem stron internetowych. W dniu wydarzenia cena biletów wzrasta o 5 zł.

Maleo Reggae Rockers to jeden z najbardziej kultowych zespołów tworzących muzykę z gatunku reggae. Artyści zapisali w swojej dyskografii już 15 płyt. Oprócz tego muzycy aktywnie koncertują i ma na swoim koncie już ponad 1000 występów.

2Tm2,3 to zespół, który w swojej twórczości łączy kilka gatunków muzycznych – od muzyki metalowej aż po folk. Artyści niosą przesłanie chrześcijańskie. Jak na razie formacja zapisała sześć albumów w swojej dyskografii.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne