Dział News 2. odcinek castingowy Mam Talent! za nami

2. odcinek castingowy Mam Talent! za nami

Tym razem ekipa Mam Talent! wybrała się na Dolny Śląsk, by zacząć poszukiwania talentów. Jako pierwszy na scenie muzycznego show pojawił się Łukasz – ochroniarz z Biedronki, który zaskoczył jurorów beatboxem połączonym z muzyką reagge. Łukasz otrzymał trzy głosy na TAK.. Co działo się dalej? Przeczytajcie.

Będzie krew, będzie pot, będą łzy i będą wybuchy – tak zapowiadał drugi odcinek programu Mam Talent jeden z prowadzących – Marcin Prokop.

Drumbastic zaskoczyło jury grą brazylijskich rytmów na bębnach. Dla Chylińskiej był to świetny występ, Kozyra pochwalił luz w graniu, natomiast dla Foremniak występ był niezbyt porywający. Jednak stosunkiem głosów 2:1 zespół przeszedł dalej.

Ciekawy pokaz zaprezentował Dawid Staniszewski, który połączył taniec breakedance z grą na harmonii. Występ zachwycił Chylińską i Kozyrę, jednak znowu rozczarowana była Foremniak. Podobnie jak w przypadku grupy Drumbastic, Dawid przeszedł dalej.

Po Dawidzie na scenie pojawiło się trio Maja Koman i ukulele. Maja zaśpiewała francuską piosenkę, grała na ukulele i stworzyła magiczną atmosferę. Dla Kozyry Maja to skrzyżowanie Nory Jones i Katie Melua, dla Małgosi był do kompletny występ, natomiast Chylińska stwierdził, że po raz pierwszy pokochała piosenkę francuską, pierwszy raz od 30 lat. Trio przeszło do kolejnego etapu.

Effascinato, czyli pięć dziewczyn, które zagrały na fletach spodobały się Agnieszce, dla Roberta brzmiały zawodowo, a dla Małgosi miały one fach w rękach. Grupa zdobyła trzy głosy na tak.

Jury było również pod wrażeniem występu Bartka Grzanek, 36-letniego nauczyciela angielskiego. Bartek swoją idealna barwą (Kozyra) zdobył zwłaszcza żeńską część publiczności (Foremniak) a sama Chylińska życzyła mu dojścia do finału. Bartek zaśpiewał piosenkę George’a Michaela – Careless Whisper. Grzanek wcześniej widziany był w pierwszej (i jedynej) polskiej edycji programu The Voice of Poland (był w drużynie Andrzeja Piasecznego, odpadł w Ringu, gdzie mierzył się z Rafałem Brzozowskim).

Wśród Iluzjonistów – mentalistów, zawodników sumo, tancerzy, akrobatów znalazło się kilka muzycznych talentów. Były to talenty różne w swej stylistyce, jednak przyciągające uwagę zarówno jury jak i widzów.

Przed nami jeszcze dwa odcinki castingowe plus wybieranie 4o.-tki szczęśliwców, a potem półfinały i finał.

Marta Mrowiec
Marta Mrowiec
Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Popularne

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.