Koniec roku zawsze wiąże się z rozrachunkami wszelkich wydarzeń. Większość redakcji publikuje swoje listy najlepszych albumów i utworów, w tym nasza również! By nie było zbyt kolorowo, obok tych przyjemnych zestawień, często pojawiają się także podsumowania najsłabszych wydawnictw.

Według Time’a pierwsze miejsce w zestawieniu najgorszych utworów należy do Post Malone za Rockstar. Uzasadniają to monotonią i niczym nie wyróżniającymi się metaforami i dźwiękami. Nie przekonało ich nawet to, że piosenka zajmuje wysokie miejsce na liście stu najlepszych utworów. Na podium znalazł się także Jason Derulo w duecie z Nicki Minaj, za przebój Swalla. Obok nich na trzecim miejscu pojawił się Sam Hunt z utworem Body Like a Back Road.

Ku zaskoczeniu, w zestawieniu pojawił się artysta, którego piosenki zwykle zajmują wysokie miejsca w podsumowaniach najlepszych utworów. Chodzi o jednego z obecnie najpopularniejszych artystów – Eda Sheerana. Piosenka Galway Girl zajęła siódme miejsce.

Sporym zdziwieniem jest także Thunder – piosenka pochodząca z najnowszego albumu Imagine Dragons. Swój wybór uzasadniają uporczywą powtarzalnością singla.

Całe zestawienie najgorszych utworów według redaktorów Time’a:

 1. Post Malone – Rockstar
 2. Jason Derulo feat. Nicki Minaj – Swalla
 3. Sam Hunt – Body Like A Back Road
 4. Fall Out Boy – Young And Menace
 5. Iggy Azalea – Mo Bounce
 6. Imagine Dragons – Thunder
 7. Ed Sheeran – Galway Girl
 8. Liam Payne – Strip That Down
 9. Katy Perry – Bon Appetit
 10. The Chainsmokers – Paris

4 KOMENTARZE

 1. Numery 7, 8 i 9 w tym zestawieniu to jakaś pomyłka :D Na pewno nie zaliczyłabym ich do najgorszych. Co to za argument – „powtarzalność singla”? Każda z tych trzech powyższych ma coś w sobie fajnego i mam je na swojej playliście, więc Time może sobie uważać co chce, a ludzie i tak mają swoje gusta ;)

Comments are closed.