10 ciekawostek, które musicie wiedzieć na temat dzisiejszego Piątku z nową muzyką

W każdy kolejny piątek dzieje się bardzo dużo. Wydawanych jest multum albumów, piosenek, startują preordery. Oto dziesięć najciekawszych informacji, które mogliście przeoczyć.

1. Daria Zawiałow wydała nową piosenkę

Daria Zawiałow wydała nowy utwór i teledysk. Piosenka zapowiada drugi krążek artystki, ale jego premiera odbędzie się dopiero na początku 2019 roku.

2. Logic wydał piosenkę, na której jest 10 featów

Nowy (drugi już w tym roku) albo zaprezentował Logic. Znajdzie się na nim piosenka Wu Tang Forever, gdzie gościnnie udziela się aż 10 featów. Kompozycja trwa ponad 8 minut.

3. To nie koniec coverów Abby w wykonaniu Cher

Album z coverami Abby wydała Cher. Znajdziecie tam 10 piosenek, ale to nie koniec. Jakiś czas temu Cher zapowiedziała, że możliwe jest wydanie Vol. 2 z kompozycjami Abby. Nic, prócz lakonicznego tweeta, nie ujawniono. Które piosenki legendarnego szwedzkiego zespołu Cher powinna scoverować?

4. Debiutuje Benjamin Ingrosso

Dwa tygodnie temu zadebiutował Felix Sandman, a dzisiaj swój debiutancki krążek prezentuje Benjamin Ingrosso. Obu panów powinniście kojarzyć z tegorocznego Melodifestivalen w Szwecji. Na Eurowizję pojechał Benjamin, Felix zajął drugie miejsce w szwedzkich preselekcjach.

5. Nowy krążek wydał Lil Wayne

W końcu po wielu latach oczekiwań nowy album wydał Lil Wayne. Krążek Tha Carter V był zapowiadany od 2014 roku. Wszystko wskazuje na to, że wydawnictwo zadebiutuje na szczycie Billboard 200. Dodatkowo prognozuje się, że piosenka Mona Lisa z gościnnym udziałem Kendricka Lamara zadebiutuje na szczycie Billboard Hot 100. Wszystko z racji bardzo słabej konkurencji na tej liście.

Znalezione obrazy dla zapytania Tha Carter V

6. Jutro nowy album Kanye Westa, Yandhi

Na jutro została zaplanowana nowego albumu Kanye Westa. Będzie to już trzecie wydawnictwo muzyka w tym roku. Plotki mówią, że w jednym z utworów gościnnie pojawi się Rihanna.

Co ciekawe Kanye nie ma „bólu dupy” i wie, że prawdopodobnie zadebiutuje na miejscu drugim.

7. Shallow zadebiutowało i zachwyciło

Bradley Cooper i Lady Gaga zaprezentowali Shallow, piosenkę z soundtracku do A Star Is Born. Jest to pierwsza i jedyna muzyczna zapowiedź do tego filmu. Całość – film i soundtrack – ma premierę za tydzień. Niestety, w polskich kinach będziemy musieli czekać na film aż do… 30 listopada.

8. Agnieszka Chylińska pokazała okładkę albumu

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

Jakiś czas temu Agnieszka Chylińska wyjawiła datę i tytuł nowego albumu oraz zapowiedziała trasę koncertową. Dzisiaj ruszył preorder krążka oraz zaprezentowano okładkę. Na ten moment wśród zapowiedzi Chylińska jest na miejscu drugim, a na miejscu pierwszym Dawid Podsiadło, którego preorder również wystartował dzisiaj.

9. Kolejne premiery, które mogliście przegapić to albumy Kodaline, NONONO i Roda Stewarta

Premier jest tyle, że niektóre mogliście przegapić. Nowe krążki zaprezentowały zespoły NONONO i Kodaline, a także Rod Stewart.

10. Powrócił Michael Bublé

Po ciężkim czasie powrócił Michael Bublé. Kanadyjczyk wydał teledysk do utworu When I Fall In Love, a także zapowiedział premierę albumu love.

Popularne

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.