All About MusicKonkursy

10.000 fanów All About Music. Wielki konkurs Legends – osiem książek do wygrania, ośmiu zwycięzców!Tina Turner, Elvis Presley, Johnny Cash, Miles Davis, Prince, Freddie Mercury, Jimi Hendrix oraz Eric Clapton. Tak właśnie przedstawia się lista ośmiu książek-biografii muzycznych, które są do wygrania w tym konkursie. Rozdamy je ośmiu osobom. Przeczytajcie zasady ostatniego konkursu z okazji 10.ooo tys. fanów All About Music na Facebooku.

Poniżej macie osiem pytań, oczywiście musicie na nie odpowiedzieć poprawnie. Nim to jednak, oto sposób w jaki zwycięzcy dostaną konkretne tytuły. Po zakończeniu konkursu przejrzymy wszystkie zgłoszenia i spiszemy nazwiska z poprawnych, następnie wrzucimy je w losowanie. Pierwsze osiem osób na liście to zwycięzcy, osoba na samej górze ma pierwszeństwo i wybiera ze wszystkich ośmiu nagród, kolejna osoba wybiera z tego co zostanie i tak aż prawie do końca, bo ósma osoba dostanie już jedynie to, co zostanie. :)

Pytania

 1. Jaki utwór Tina Turner zaśpiewała razem z Beyoncé podczas rozdania nagród Grammy w 2008 roku?
 2. Który z tych trzech albumów: Elvis Is Back!, Loving You i ELV1S: 30 No. 1 Hits NIE dotarł na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w USA?
 3. Co wspólnego ze sobą mają Johnny Cash i Nine Inch Nails?
 4. W którym roku Miles Davis otrzymał nagrodę Grammy Lifetime Achievement Award?
 5. W jakim serialu ostatnio wystąpił Prince? (odcinek ukazał się tydzień temu po Super Bowl)
 6. Na początku  roku 2013 ogłoszono, że w biografii Freddiego Mercurego, samego Freddiego ma zagrać Sacha Baron Cohen, później jednak zmieniono głównego aktora. Kto zatem teraz jest obsadzony do zagrania Mercurego?
 7. Który z redaktorów na All About Music recenzował album Jimiego Hendrixa, People, Hell and Angels?
 8. Gdzie Eric Clapton zrobił sobie zdjęcie, które jest okładką albumu z 2013 roku, Old Sock?

Regulamin

 1. Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkursy@allaboutmusic.pl – spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosujemy ośmiu zwycięzców.
 2. W temacie e-maila wpisujemy: LEGENDS.
 3. Każdy biorący udział w konkursie musi polubić nasz profil na Facebooku (tak aby później łatwiej znaleźć wyniki, jak również brać udział w kolejnych konkursach).
  [/su_row]
 4. W e-mailu proszę podać swoje imię i nazwisko.
 5. Jedna osoba może przesłać jednego e-maila z odpowiedziami, kto prześle więcej zostanie zdyskwalifikowany (ustalamy ten podpunkt, bo przy poprzednich konkursach zdarzało się, że niektórzy przesyłali codziennie po kilka e-maili).
 6. Konkurs trwa do czwartku 18:00 (13 lutego 2014).
 7. Zwycięzców podamy w czwartku wieczorem  na stronie allaboutmusic.pl (13 lutego 2014).
  1. Zwycięzca ma 7 dni na podanie swoich danych kontaktowych do przesłania nagrody.
  2. All About Music zobowiązuje się do wysłania nagrody w przeciągu 14 dni od otrzymania danych.
  3. Nie wysyłamy nagród za granicę Polski.
 8. Redakcja All About Music nie może brać udziału w konkursie.
 9. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Dolnośląskie.
 10. Konkurs jest częścią akcji Akcja z okazji 10. tys. fanów All About Music, więcej na ten temat w specjalnym wydarzeniu na Facebooku: *zobacz*.
Kliknij w ten obrazek, aby przejść do wszystkich konkursów związanych z tą akcją.
Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles